Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok táncot ajánlani?

Tudtok táncot ajánlani?

Figyelt kérdés

Egy ideje küzdök magammal, hogy el merjek kezdeni táncra járni, csak azt nem tudom, hogy pontosan mire. Valami olyanra gondoltam,amihez nem kell pár, mert azt nem tudnék szerezni, és a hip hop és a zumba is egészen érdekelne. Nem táncoltam még soha, és teljesen el vagyok veszve a lehetőségek és tánc fajták tengerén, lehet, hogy hülye kérdés, de nincsen valami "latinos" tánc, amihez nem kell pár?:D tényleg bocsi ha hülye kérdés volt. Szóval a kérdésem még az lenne,hogy tudtok még ajánlani valami tánc fajtát, esetleg véleményt mondani róla vagy akár helyet is ajánlani budapesten? Fontos lenne a jó közösség is!! Előre is nagyon köszönök minden választ, nagyon jól jönne a segítség:D:)

15/ l



2018. jan. 1. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!