Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rob Cross hogy tudta megnyerni...

Rob Cross hogy tudta megnyerni a PDC világbajnokságot mindösszesen szűk 2év profi szezon után?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 17:49
 1/4 anonim válasza:
Ő dobta az utosó duplát...
2018. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne tévesszen meg, hogy “szűk 2év profi szezon után” mert ez nem azt jelenti, hogy két éve kezdte el! Ő körülbelül 15 éve Darts-ozik.

Ebben az évben kezdődött el nála egy hihetetlenül gyorsan felfelé ivelű karierr és erre voltak már elő jelek is PL.: Európa bajnoki döntőt játszott MvG-vel ahol vesztett, de akkor is eljutott oda többször is eljutott European Tour döntőig stb stb..

Azért nyilván nem ő volt a legnagyobb esélyes de ott volt a favoritok között. De a VB-re visszatérve világszínvonalúan játszott és talán a legfontosabb, hogy ott volt nagyon fejben.

Körülbelül ennyi!

2018. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: Tudom hogy kb 15 éve dartsozik otthon magának vagy pubokban. De versenyszerűen 2 éve. És ez nagyon fontos.

Én is Dartsozok Debrecenben és kérdeztem egy ismerősöm mi a véleménye és azt mondta hogy csak egy szuperklasszis lehet képes 2 év " versenytapasztalat " után megnyerni egy ennyire erős mezőnyű versenyt.


Én is úgy gondolom ha megmarad ilyen szerény alázatos és edz és tovább gyűjti a versenytapasztalatot akkor minden idők legjobb játékosa lehet.

2018. jan. 15. 23:06
 4/4 anonim válasza:

sok gyakorlás+

az hogy agyilag baromira ott volt az egész döntőn, nem ingott meg. Sok baromi tehetséges sportembernek az a veszte ,hogy a versenyeken rágörcsöl/nem figyel oda, szétszort.

Cross a mostani bajnokság első metcsén eléggé szétszort volt, el is vesztette, de a tegnapi metcsén végre kezdte össze szedni magát.

2018. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!