Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Modern táncot hány évesen...

A Modern táncot hány évesen szoktak elkezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok elszeretném kezdeni a modern táncot de nem találom sehol hogy hány évesen ajánlott elkezdeni :( most leszek 12 éves nem tudom hogy késő-e ? Az alapokat tudom ( spárga,híd stb) és igazából ha valamire nyújtók mondjuk egy hétig ugyan úgy megy mint aki balettra jár egy hónapig ( laza izulettekel születtem és ezt iaz orvos mondta) nem tudjatok Pécsen hol van jó tánc oktatás ? :)

2018. jan. 9. 14:33
 1/1 anonim válasza:

Sose késő!

Bőven időbe vagy. Ahogy olvastam laza ízületeid vannak. Ha versenyszerűen fogod űzni eme sportot, akkor számíts arra hogy elég hamar elkezdenek fájni majd az ízületeid. Gondolom most nem fog érdekelni, hisz fiatal vagy és még messze lesz az a kor. Természetesen ha én is szeretnék egy sportot, ha tudnám hogy veszteség érne miatta, akkor is csinálnám. Azt ajánlom figyelj oda a testedre!

Nem tudok ajánlani sajnos oktatót, de én mindenképpen felkeresnék egy gyógytornászt, avagy az orvosnak mondanám, hogy ezt a sportot választottad, hogy későbbiekbe túl korai ízületi problémáid ne legyenek.

2018. jan. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!