Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küzdősportot válasszam?

Melyik küzdősportot válasszam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy melyik sportot válasszam?

2 hónapig WKF karatéztam, de abbagytam mert rossz körülmények között volt, és összesen voltunk hatan, de nem is ez a lényeg. Egy másik egyesültbe ezek a lehetőségek vannak: THAI BOX, KEMPO, BOX.

Nemtudom hogy melyik legyen. A rugásokat szerettem a karatéba.

13/f 163-164 cm 51 kg



2018. jan. 28. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz rúgni akkor kempo vagy thai box
2018. jan. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Amelyik neked tetszik. Ha szeretsz rúgni, akkor menj Thai Boxra.
2018. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Én a Kempot választanám, mert az sokkal összetetteb mint a Thai Box. Mind a kettő nagyon jó sport, de önvédelemre szerintem kicsit jobb a kempo, mert megtanítanak a földharcra is. Én magam is kempozok, nekem nagyon bejött.Ha kérdésed van írjál nyugodtan.
2018. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát lenne pár kérdésem?

Pl. van fegyveres harc?

2018. jan. 28. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:

1x volt Kempo bemutató és szamuraj kardal meg fegyverekkel hadonáztak h milyen király és önvédelemre milyen jó... megnézném az éjjel nappaliba ki jár ilyenekkel... amúgy van boksz része is meg földharc de ennyiből ki is fújt kb.

Én Thai Bokszolok, nekem nagyon bejött, agresszivabb. Szerintem egy utcai verekedésnél sokat számit ha agressziv vagy mert ha csak védekezel könnyen egy hiba és pofán is nyomtak. A muay thai, kick boksz, mma a legjobb az utcára és ezt elég nagy % alátámasztják.

Nálunk muay thai-n is van néha föld harch hogy gyakoroljuk ne csak állva legyen nagy a szánk de ez inkább kiegészités, viszont több támadó ellen ezek a jók. Nyilván jó a kempo meg judoban hogy föld harcra jobban rámennek de őszintén ha 3 cigány rád köt este és 1-et leviszel a földre a másik 2 szanaszét rúg úgy hogy világod nem tudod.

Én muay thai-ra szavaznék, de amelyik tetszik jobban azt válaszd, minden küzdősport jó a maga módján.

2018. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
Én ha választanom kéne, a muay thaira szavaznek. Ot vsn minden ütés, rugas, terd, konyok, sőt foldrevitel is, persze nem dobasok, csak olyan lerantasok. Én úgy vok vele, hogy ha már foldharcra kerül a sor, megette a fene, állva kell elintézni a doldokat.
2018. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Thai box mindenképpen.
2018. márc. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!