Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki mit tud vagy gondol a...

Ki mit tud vagy gondol a mazsorettről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat segítenétek ha leírnátok a saját véleményeteket és a szerint válaszolnátok a kérdéseimre, ha lehet akkor indokoljátok is meg mit miért gondoltok úgy, ahogy.

Előre is köszönöm!

(Iskolai feladathoz kell)


Mit gondoltok a mazsorettről? Szerintetek sport vagy sem? Fiúk is űzhetik vagy sem? Nehéz vagy sem? Szerintetek honnan ered? Van minimum/maximum korhatára? Milyen versenyeket rendeznek mazsorettezőknek? Milyen képességeket fejleszt a mazsorett? Jártatok már mazsorett fellépésen és/vagy versenyen nézőként? Ha az előbbi kérdésre igen a válaszod, írd le milyen volt, tetszett-e. Te kipróbálnád? Saját gyermekedet (nemétől függetlenül) beíratnád mazsorettre? Veszélyesnek tartod a mazsorettet?



2018. febr. 13. 03:19
 1/2 anonim válasza:
93%

Szerintem szep, de egy ido utan mar unalmas.

Nem probaltam meg de biztos sok energiat igenyel mire betanuljak.

Szerintem ez inkabb lanyoknak valo

Nemtudom, nem probaltam meg

Fogalmam sincs.

Szerintem ez inkabb tizen-huszon korhatar

Igen voltam mar nezokent.

Igen tetszett, szep volt es latvanyos

Igen ki

Csak a lanyomat iratnak be ha o is szeretne

Nem tartom veszelyesnek


Kihagytam par kerdest amire nem tudtam a valaszt. Bocsi

2018. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Tapasztalatom van a mazsorettben..☺


-Mit gondoltok a mazsorettről? Nagyon előnyös csapatépítésre és egy kis versengésre is😊

-Szerintetek sport vagy sem? Mindenképpen sport,hisz mozgást végzel, táncnak is nevezhetnénk ami ugye ma már sportnak számít, bár olimpiába sose fog bekerülni.

-Fiúk is űzhetik vagy sem? én még nem láttam fiút,max koreográfusként lehet csapattag.

-Nehéz vagy sem? Egyrészt nehéz,mert be kell gyakorolni a koreográfiát, ami több fajta elemből áll, és nehéz összehangolni a csapatot, hogy egyszerre menjen pl dobásnál,de közben a ritmus, ami inkább lassú szokott lenni (élő fúvós zenekar kísérete)így könnyebb a ritmusra csinálni, lépni...

-Szerintetek honnan ered? ezt viszont nem tudom biztisra, talán Amerikából, a pom-pom lányokhoz fűzhető, hisz a mazsorettben pom-pom és bot vagy zászló egyaránt megdordul.

-Van minimum/maximum korhatára? Szerintem minimum elsősnek kell lenni, (én 2.ban kezdtem) max sztem 18, mivel azt már a felső korcsoporthoz sorolják -

-Milyen versenyeket rendeznek mazsorettezőknek? Nyíregyháza, Hajdúnánás,Hajdúböszörmény, nálunk itt volt lehetőség iskolakban fellépni illetve nagyon jelentős volt még a denreceni virágkarnevalon megrendezett is.Tehát a felvonulókkal együtt meneteltünk.

-Milyen képességeket fejleszt a mazsorett? Tánc-ritmusérzék és csapatépítés na persze némi kézügyesség sem árt, ha nem akarod elejteni a botot..:)

-Jártatok már mazsorett fellépésen és/vagy versenyen nézőként?Is-is bar inkább fellépőként.Mi voltunk a Ficánka csoport (A kis hableányból volt a kabalánk)

-Ha az előbbi kérdésre igen a válaszod, írd le milyen volt, tetszett-e.:nagyon szórakoztató és látványos előadasokat lathattunk, csinálhattunk, de persze mivel minden helyezett kap fokozatot ( bronz, ezüst, arany, gyémánt)nagy volt az izgulás is.

- Te kipróbálnád? Saját gyermekedet (nemétől függetlenül) beíratnád mazsorettre? Én a saját gyerekemet (ha lány lesz)be fogom iratni.

-Veszélyesnek tartod a mazsorettet?

Nem veszélytelen sport, mert a bot vasból készül és elég fajdalmas, ha rádesik vagy rosdzul kapod el.De ettől függetlenül ajánlom😊

2018. febr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!