Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok én is FIDE tag...

Hogyan tudok én is FIDE tag lenni? Mennyire kell hozzá jól sakkozni?

Figyelt kérdés
Mi kell ahoz, hogy én is FIDE tag lehessek? Mi ennek a menete? Hova kell járni sakkozni? Bárki lehet FIDE tag? Van minimum ÉLŐ pont határ amitől be lehet kerülni vagy nincs minimum? Bár ameddig valaki nem lép be nem tud játszani nincs akkor pontszáma akkor hogy kerül be?

2018. febr. 22. 21:27
 1/2 anonim válasza:
Elmész egy versenyre befizeted a nevezési dijat, meg a Fide licenszet, majd a lejátszott partik alapján kijön az Elő pontszámod.
2018. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sztem kell hozza egyesuleti tagnak lenni most mar ugyhogy ajanlom keresd fel a legkozelebbi sakk klibbot ott fignak segiteni pl versenyengedelyt megcsinaljak es edzeslehetoseg is vszinu lesz mert bizonyis alaptudas kell hogy versenyzo legy 1400 a rajtengedelyes fidepont amibol bukni us lehet de sok sikert hogy nőjon kb ennyi
2020. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!