Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esetlennek érzem magam de...

Esetlennek érzem magam de szeretnék megtanuéni táncolni. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben sokat jártam bulizni és szerettem is. Ez volt kb 16 évesen. Most 23 vagyok (F) és amióta cégem van és véget ért lassan 2 éve egy 5 éves kapcsolatom az első szerelmemmem nagyon visszahúzódó vagyok és az esetek 95%-aban nem tudom elengedni magam. A legutóbbi párkapcsolatom is azért ért véget mert szorongtam és szívem szerint elmennék kicsit valahova lazítani de egyszerűen nem megy. Béna vagyok a táncban és bénának is érzem magam. Ahhoz önbizalom kell. Persze, van az a pia de azért na. Nem ez lesz a megoldás. Youtube-n próbáltam keresni videókat amiben megtanítják a disco-s táncokat, jelenleg egyedül lakom és elbénázgatnék magamnak de nem találtam semmi érdemlegeset. Úgy buliba nem akarok lemenni hogy a bárpultnál vagy valamelyik asztalnál fogok hordózni amíg le nem forgok a székről. Újra jól akarom érezni magam a bőrömben és úgy érzem ha egy buliban jól tudnék táncolni egy lánnyal mondjuk latin táncot az helyre tenne belül és adna egy kis löketet hogy a cégemet se beszarian és túl óvatosan irányítsam mint most hanem tökösebben. Nem a tánc fog engem megváltani, ez nem a dirty dancing meg nem is én akarok lenni az egyszemélyes backstreet boys de ez lenne az első nagy lépés ami löketet adna a többihez hogy végre össze szedjem magam. Mert 2 évig depizni egy nő miatt már több mint felesleges.


Ha tudnátok tanácsot adni ti hogyan küzdöttétek le ilyen vagy ehhez hasonló szorongásaitokat vagy videót ajánlani aminn el tudok szerencsétlenkedni azt nagyon megköszönném.

23F



2018. febr. 26. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz táncolni bármit, a kialakuló jobb test-tudat miatt mást is könnyebben táncolsz. Sok, felnőtteknek szóló kezdő társastánc kurzus indul: latin+standard, salsa, west coast swing, stb. Ezeken rendszerint lány túljelentkezés van, ezért egy-egy szabad fiú elég népszerű tud lenni. Ha keresel ilyen helyeket, megmondják, hogy találnak-e neked párt, mikor indul kurzus, illetve neked mit ajánlanak. Szerintem az esetedben több legyet ütsz egy csapásra ezzel, rögtön ismerkedsz lányokkal, tanulsz táncolni valamit, aztán ha mégis inkább elmész diszkóba, már van egy elég jó mozgáskultúra alapod, amivel már nem leszel "béna".
2018. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!