Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kispesti Wing Tsun iskolákon...

A Kispesti Wing Tsun iskolákon kívül, még hol lehet jó mesterhez járni?

Figyelt kérdés

A Wing Tsun magyar oktatását sokan szidják. Én úgy gondolom, hogy a Kispesti és annak a környéke beli iskolákban mégis kiemelkedően tanítják azt.

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e még olyan Wing Tsun iskola bárhol az országban, ahol még nagyon jó az oktatás?



2018. márc. 2. 00:43
 1/3 anonim válasza:
Én magam is jártam sokáig a Mezőtúrra a Református Kollégium és Ált. Iskolában van ...a dojo(dodzsó)-ban ott szerintem igazán kiemelkedő az edzés...csak is akkor ha testileg fel vagy készülve mivel ott aztán nem kispályás edzés megy ...A harc mellett sok az erősítés...azért fénsezem ennyire azt az iskolát mivek a mester akibott oktatja a wing tsun-t már 46éve oktatja és a mai fiatal mesterek is eltörpültek a mester mellett ...szerinten a Mezőtúri oktatás igazán kimagasló
2018. ápr. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kecskeméten van még egy iskola, ami szerintem nagyon jó. Én is tanultam már több helyen, össze nem hasonlítható ez azokkal, ahova jártam. Saját terem, zsákok, fabábú, sisak, pajzsok, ami azért nincs mindenhol. Nem csak 2 edzés van egy héten, és nincsenek egyszerre vagy 50-en, így a Mester mindenkihez oda tud menni, és egyénileg elmondani, hogy kinek mi a hibája. Ami nekem tetszett, hogy beleviszi a való életet az edzésekbe, nem csak úgy formáznak, bázisoznak stb, hanem igenis megmutatja, hogy ha valaki megtámad az utcán az milyen lesz, hogyan lesz, és maximálisan felkészít rá, nem igazán finomkodnak. Persze nem fognak szétverni, attól ne kell tartani. Ott is sok az erősítés, a zsákolás, stb
2018. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1# Magyarországon senki nem oktatja 46 éve a Wing TSUNT, úgyhogy amiről te beszélsz az, vagy valamilyen másik wing ágazat, vagy kamuztál.

2018. ápr. 3. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!