Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesti helyek ahol lehet...

Budapesti helyek ahol lehet görkorizni?!?

Figyelt kérdés
Budapest és környékén vannak olyan helyek ahol lehet korizni? Lehet az szabad hely, vagy akár külön pálya. Aki erre értelmesen válaszol annak előre is nagyon köszönöm :D

2018. márc. 15. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, egy csomó. Pl Városliget, hősök tere, körút jarda, Andrássy út járdája is jó. Kerékpárutak, bár azok inkább térkövesek. Merrefelé mondjak, melyik kerület? Csak menni akarsz, vagy ugrálni?
2018. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapestnek a Pesti oldalán lakom... :D Hősök tere, Városligetbe szoktam menni :) Inkább trükközni szeretek.
2018. márc. 15. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Görzenálban voltál már? És kamaraerdőn is van egy fedett pálya félcsövekkel.
2018. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Még nem voltam, majd utána nézek! :)

Még jöhetnének válaszok :D

2018. márc. 16. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Az index fórumon van görkoris topik, ott sokkal többen vannak mint itt
2018. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bárhol tudsz! Én is szoktam, viccen kívül ott korizol, ahol csak tudsz, (utat leszámítva) trükközés alatt mit értesz? Ugrálni is tudsz bárhol, ès lépcsők is vannak ^^
2019. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!