Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legolcsóbb sport?

Legolcsóbb sport?

Figyelt kérdés

melyik a legolcsóbb sportág és mennyibe kerül? Ami azért át is mozgatja az izmokat.

Egyébként még sosem jártam sportolni, a szüleim azt mondták ha van nagyon olcsó sport akkor még átgondolják.

16/l



2018. ápr. 2. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Street-workout. Edzőkesztyű nem árt hozzá. Azon kívül semmibe nem kerül. Egy pólód meg nadrágod biztos van.
2018. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját súlyos testedzés , küzdősportok sem drágák annyira .
2018. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Futás?

Egy cipő, és megvagy. Nekem vannak 6.000ft-os futócipőim is, meg 2 drágább, azok olyan 20-25.000ft-ok voltak. Az egyik olcsó cipőmet az aldiban vettem. Nem szoktam ilyen helyeken vásárolni, de az a cipő fantasztikus! Memóriabetétes, könnyű, nem szorít sehol, mintha rajtam sem lenne, 20-25km után sem dörzsöl. A drágább cipőim egyike egy Reebok. Nem használom, mert az aldis jobb. Sokkal nehezebb, merevebb. Terepcipő elvileg, de fűben futáskor is megerőlteti a térdem, furcsa...


A biciklizés is olcsó sport. Veszel egy bringát (akár használtan is), és tudsz ele suliba járni-spórolsz pl a bérleten, na meg jó pár évig jó lesz.


Otthon csinálhatsz fekvőtámaszokat, guggolásokat ha vannak súlyzóitok, azokkal is végezhetsz gyakorlatokat.

2018. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a futás, egyszeri befektetést igényel, bemelegítéssel, nyújtással együtt alaposan átmozgat, és az egész világ az edzőtermed.
2018. ápr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Saját testsúlyos edzés.
2018. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kenuzok és karatézok. Vizisportoknál általában az egyesület ad minden felszerelést,csak egy vizicipő/tornacipő, kajakosoknak meg spinyó kell és ennyi. Küzdősportban ha egyszer megveszed a ruhát+védőfelszerelést, akkor azzal évekig elvagy. (Összesen kb. 20-25.000-ből megvagy.)

Ezen kívül talán még az úszás, atlétika, tánc, torna, labdajátékok, crossfit, ugróközél,felszerelés szempontjából nem olyan költségesek, bár azt nem tudom, hogy ezekben a sportokban mennyire drága a tagdíj.

2018. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a fegyencedzés.

a könyv ami alapján edzeni kell fent van a neten,vagy antikváriumban megvehető 2e-ért.

2018. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lényeg a mozgás,meg amit szeretsz. Fő az egészség.
2018. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kerékpározás nem éppen olcsó sport, sajnos, ha komolyan veszi az ember. 1500 km-ként hajtás, lánccsere, 3000 km-ként gumicsere. Egy jó bicaj is egy jobb havi fizetés ára.
2022. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!