Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pulzuskontrollal mikorra...

Pulzuskontrollal mikorra várható az allokepesseg fejlodese?

Figyelt kérdés
Sajat tapasztalatokra lennék kivancsi.. vilag eletembe futkaroztam nagyon hobbi szinten, de most komolyra forditottam, foleg mert jo par kgt felszedtem, es igy jelentkeztek a szurkalas tunetei, aminek utana olvasva elremultem, vettem egy garmin pulzusmérő órát, napokig bongesztem a neten, aztan nekialltam újraepiteni a futoeletem. 3 honapja, abbol 1 honap volt osszesen a kihagyas 2*2 het betegseg. Iszonyu lassú a tempom 135 pulzussal.. 12:00!! (Most h takonykorbol maszok ki, 13-14 perces) Szinte setalok. Tudom turelem.. de kinek mikorra sikerult csokkenten? Heti 4 futas megvan atlag 1,5 ora toporgas.. 😂 220-korral szamoltam ki az allokepesseg fejleszto zónám, ugy gondoltam egyelore legyen eleg ez mert fortelmesen draga egy sportkozpontba megnezetni.. 26L

2018. ápr. 4. 03:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Néhány hét múlva már érezni fogod, hogy jobban bírod, kezd hozzászokni a szervezeted a mozgáshoz. Pár hónap múlva m,eg egyre nagyobb távokat fogsz tudni erőlködés nélkül lefutni és hiányozni fog a mozgás, ha kihagyod.

Teljesen megfelelő a pulzusmérős óra a megcélzott pulzus követésére. De lehet, hamarosan nem is fog kelleni, mert érezni fogod, mi a jó intenzitás.

Kitartás. Hajrá!

2018. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, jo olvasni egy kis pozitív megerositest :) ma mar egesz jol voltam, talan kezdek teljesen kimaszni nathabol, igy a pulzusom is latvanyosan lejjebb volt, olyan boldog voltam :)
2018. ápr. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!