Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Esetleg van-e a waveboard-nak...

Esetleg van-e a waveboard-nak terhelhetősége?

Figyelt kérdés

[link]

Pl Erre a fajtára gondolok.



2018. ápr. 13. 19:34
 1/3 $$$$$ ***** válasza:

Van. Ennek szerintem 70 kg . De max 100 kg. Nekem volt egy ehez hasonló annak 70 kg volt a terhelgröaége akkor 90 kg volt. Ameddig csak simán mentem vele bírta. De pár ugrás trükk után elgörbúltek a villái XD . Most egy street surfing LX 50 em van. Ennek 100 kg a terhelhetösege

Ez nagyon jól bírja . Na most egy idelye már nem hasznaltam. De ez bírta /bírja alatzam pesig 100 kg vagyok. És nem csak közlekedtem vele hanem egyszerübb trükköket is csinaltam vele. Tehat szerintem street surfinget vegyél. Drágánn de tartósabb hidd el és élvezetesebb is vele menni sokkal mönnyeben forsul a kerék meg maga a deszka is komolyabb mind csapágyazásilag mind a villája és egyéb téren is. Elő is veszem valamelyik nap amikor lesz időm 😁 . Bocsi ha néhány helyen elgépeltem de telórol vagyok...

2018. ápr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. ápr. 14. 12:07
 3/3 $$$$$ ***** válasza:
Szívesen :D !
2018. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!