Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen olyan sportágat ismerte...

Milyen olyan sportágat ismertek, ami a legjobban átmozgat, kimozgat, megmozgat minden izmot, tudtok olyat, amire el is lehet járni itt Budapesten?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 23. 23:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából bármilyen megoldás érdekel, ami segít a hosszabb távú ülőmunkát végzőkön. Köszönöm!
2018. ápr. 23. 23:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Futni tudok 1 órát, focizni 2-3 órát is. Táncos wellness hétvégéken (most is voltam) viszont simán megvan napi 10 óra mozgás is.
2018. ápr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán élvezetes, de az úszás az egyetlen olyan sport, ami úgy mozgat át teljesen, hogy nem tudsz magadnak kárt okozni, nem terheled az ízületeidet.


Focizni, kosarazni szerintem nem felnőttként fogsz elkezdeni, teniszhez, sqash-hoz viszont sosem késő.

2018. ápr. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úszom + CrossFit-ezem. A kettő együtt mindent megmozgat.
2018. ápr. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is az úszást javaslom. Tapasztalatból is.
2018. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!