Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásításhoz ez elegendő?

Szálkásításhoz ez elegendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék egy kicsit szálkásítani.

Rengeteg cikket elolvastam ezzel kapcsolatban, viszont szeretnék egy kis megerősítést, hogy mindent jól értelmeztem-e.

Tehát 72kg vagyok jelenleg, a testzsírszázalékom valahogy 20-22% körül mozog. A "builder" oldal kalóriaszükséglet kalkulátorával megnéztem, és valahogy így jött ki a végére: 2400-2500kcal

150g fehérje, illetve 360g szénhidrát.

Természetesen ezt csirkéből, pulykából, tonhalból, illetve teljes kiörlésű kenyérből/tésztából, tojásból, rizsből, és hüvelyesekből szedném magamra, ha szükséges, akkor beruházok fehérjeporra is.

Ezt persze mindennap betartanám, emellett szerda-szombat-vasárnap(sajnos csak ezeken a napokon van időm suli, illetve meló miatt) 1-1-1 órát töltenék súlyzós edzéssel, ezenkívül elkezdenék egy 30 napos edzést, amire persze mindennap lenne 20-30 percem.

Nem tudom, mennyire lenne ez elegendő, sajnos azon kívül amiket a cikkekben olvastam, nem sokat tudok erről, tehát ha valakinek van valami tapasztalata, vagy tipp, hogy mivel lehetne hatékonyabbá tenni, annak a tanácsát szivesen elfogadom.

Előre is köszi mindenkitől a választ.

18/f


2018. ápr. 25. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd lejjeb a fehérjét. Elég lenne 100-120.

Ezen kívül jó. Majd úgyis kitapasztalod. Nem lehet mindent csak megtanulni.

2018. ápr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szarmazhat belole valami problema, ha marad a mennyiseg?
2018. ápr. 26. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyorsabb pénztárca üresedés.
2018. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!