Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen engedélyek kellenek...

Milyen engedélyek kellenek egy tánccsapat vezetéséhez?

Figyelt kérdés
Ha például indítani szeretnék egy csapatot és pénzt kérni a tagoktól,milyen módon lehet azt legálisan csinálni?

2018. máj. 6. 23:54
 1/2 anonim válasza:
Egy tánc egyesületnél mindenféleképpen tagnak kell lenned, a tanításhoz pedig képzésekre kell járnod, és ha az egyesület azt mondja hogy taníthatsz, akkor kaphatsz csapatot,először leginkább kicsiket. Ez nálunk így van, aztán más egyesületeknél nem tudom hogy működik, de azért remélem ezzel is segítettem.
2018. máj. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha indítasz egy társulatot szerintem ahhoz vállalkozói engedély kell. Adóznod is kell, tehát kell egy adótanácsadó, aki jól ismeri a kisvállalkozói adónemeket.

Nem tudom végzettség kell-e. Pár éve már Táncművész/Táncos diplomával is lehet tanítani alapfokú művészeti intézményekben, szóval simán lehet, hogy hobbi társulathoz nem kell végzettség.

2018. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!