Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lenne egy kérdésem! Van...

Lenne egy kérdésem! Van valakinek valami jó mellformáló gyakorlata? (Bocs a furcsa megfogalmazásért) (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A gond az, hogy az osztálytársnőim mindnek van melle. KIVÉVE NEKEM. Mondjuk van egy kicsi, és én azt szeretném formálni. És hát gondolom nem fog nagyon megnőni a mellem...:S De mindegy. Tudtok jó mell feszesítő gyakorlatokat??? Bármi jöhet!!!

Előre is köszi!!!:D


2010. jún. 14. 20:42
 1/4 anonim válasza:
(nagymamám fokhagymával kenegette igaz bűdös de hatásos volt) Vicc volt . Attól függ hány éves vagy de ha rámész a [link] ott egy csomo gyakorlat lesz választhatsz
2010. jún. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13
2010. jún. 15. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesen szerintem még nem vagy elkésve, bár ezt valószínüleg hiába fogják elmondani páran. Kimondottan olyan gyakorlat ami a nő melleket nagyobbá-látványosabbá tenné szerintem nincs. De az előző linken számtalan mellizom gyakorlatot találsz amit testépítők végeznek.
2010. jún. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért gondolom, hogy nő még valamit... De azt se akarom, hogy az lógós és rusnya legyen...
2010. jún. 16. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!