Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen hoverboard-ot vegyek...

Milyen hoverboard-ot vegyek 30-40 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Olyan kéne, ami viszonylag sokáig megy egy feltöltéssel, és viszonylag gyorsan tud menni (igen, ezért az árért nem várok el egy fénysebességet). Én nem riadok vissza külföldi oldalaktól sem, én pl. Az Amazont néztem, azok vannak jó árban. De onnan pontosan melyik? A segítőkész válaszokat előre is köszönöm.


Ui. 63kg vagyok



2018. jún. 9. 19:59
 1/1 anonim válasza:

Elsősorban én azt mondanám ha tényleg be akarsz fektetni egy ilyenre akkor még gyűjts rá

Másodlagosan inkább azt mondanám hogy ne költs erre pénzt mert gyakorlati haszna nagyon nincs és hidd el túlságosan nem is menő, lehet hogy most jelen korodban úgy tűnik (mindenféle negativitás nélkül olyan 15-18 év körülire tippellek).Ha már mindenképpen pénzt akarsz költeni akkor jobban jársz ha elmész valamilyen tanfolyamra. Megtanulsz valami újat jó esetben barátokat is szerzel ott.

Ne költsünk olyan dolgokra amelyek 1-2 év múlva csak felesleges kacatok lesznek

Remélem nem gázoltam bele a lelki világodba de nekem egyetem előtt volt 1 még amikor egyáltalán megjelent ez az őrület és az egyetemen akkora gáz volt ez az egész hogy azonnal túladtam rajta.

2018. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!