Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Debrecenbe járó táncosok! Ti...

Debrecenbe járó táncosok! Ti melyik táncsuliba/egyesületbe jártok? Hogy érzitek magatokat? (A többi nyűgöm-bajom lent van)

Figyelt kérdés

Sziaa!

Most megyek Debrecenbe gimibe kolisként. Igaz van még időm eldönteni, mit akarok, hogyan akarom.

Tudom, hogy az összes táncoktatási hely képviseli magát az interneten, saját oldalukon, de most az odajárók/külsősök véleménye érdekelne. Milyen a hangulat, az edzők. Milyen nagy a versengési vágy a többiek ellen (nem az a lényeg persze, hogy minél nagyobb, hanem, hogy milyen a sulik közötti hangulat.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. jún. 12. 14:55
 1/7 anonim válasza:
Milyen tanc erdekel?
2018. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hupsz az lemaradt. Modern és Hip-Hap.
2018. jún. 13. 14:36
 3/7 anonim válasza:
Hip hop akkor no comment tanciskola:)
2018. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ohh értem, de azért köszi
2018. jún. 14. 21:32
 5/7 anonim válasza:
Szia.Én a r&b dance team hip-hop tánciskolát ajánlom. Nagyon jó szokott lenni a hangulat, mindenki nagyon kedves.Sokszor még az órák is nagyon mókásak szoktak lenni.
2018. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a választ!😊

Szerintem majd megnézem😊

2018. jún. 18. 20:24
 7/7 A kérdező kommentje:
*meg fogom nézni
2018. jún. 18. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!