Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek van futógépe, milyen...

Akinek van futógépe, milyen van? Tényleg hangos? Van alatta gumiszőnyeg? Nilyen lakásban laktok?

Figyelt kérdés

Konditerembe járok futni. Összespöroltam a pénzt egy futógépre, a keretem 135 ezer lenne rá.


Ha szőnyeg is kell alája, kevesebb; mert szőnyeget is néztem az 5-10 ezer korul van.


Igy gépre kb. 120-125000 maradna.


Társasházban lakom, 1 alattam lakó van, 1 szomszédom, és van még 1 lakás ami a szomszédék lakása alatt van.

(Összesen 4 lakas van: 2 foldszinti 2 felul.)


A szomszédaim gyakran hallom, a fal a szomszédba vékony. 4 kisgyerkoc van (4, 6, 7, 9 évesek) zongorát is simán hallom vagy ha pl furdoben vannak és furdenek (nem vészes!!! Szeretem oket csak athallatszik és ha ok athallatszanak akkor pl ha en futnék az is athallatszana, nem? )


A fal a szomszedba nem tegla (ha mehkopogtatom nem kemény olyan muanyagszeru)


A ház viszont teglaepulet igy az alattam lako lakásat és az enyémet tégla választhatja el, nem?



Motoros futópadot szeretnék, ami 14-16 km/ht tud.

Kevesebb nem jó.


Mit ajánlotok?

Nektek van? Hangos?


Athallják a szomszédok?


Nyilván nem este 10kor futnèk, nem is hajnali 4kor.


Szerintetek?


24/l



2018. jún. 27. 20:43
 1/2 A kérdező kommentje:

*milyen


Bocsi a helyesirasi hibakert!!

2018. jún. 27. 20:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de hangos, és jobban szeretek a szabadban futni. De ha nincs lehetőséged közeli parkban futni, akkor marad a futógép. Egyes boltokban ki lehet próbálni a futógépeket, megnézheted, mennyire hangos. A mienk hangosabb, mint egy normál porszívó, elég zavaró (még annak is, aki fut).
2018. jún. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!