Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, merre...

Fogyni szeretnék, merre induljak el?

Figyelt kérdés
(40,férfi)Kiábrándító ez a sok"próféta"a neten,mert mindenki szakérőnek mondja magát,és a laikust könnyen becsapják...Tiszta sor,hogy a megfelelő étrend az alap+legyen meg a kalóriadeficit...Amire kíváncsi vagyok:csak súlyzózással,vagy csak kardióval érdemesebb próbálkozni....esetleg milyen formában lehet keverni a kettőt?190cm/108kg vagyok.Tudom,forduljak szakemberhez-mondjátok,és igazatok van,de kíváncsi vagyok tapasztalatokra,kinek mi jött be.Milyen eredményeket ért el,és mivel,mely mozgásformával?

2018. júl. 16. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogyni akkor fogsz ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit a szervezeted felhasznál = kalóriadeficit . Főképp az étrended tedd rendbe és utána gondolkozz mozgáson . Konzultálj egy dokival hogy mi lenne a legmegfelelőbb . Aerob mozgást is végezhetsz először , majd utána jöjjön a súlyzó . . Jó időben bringázhatsz , sétálhatsz , úszhatsz . Sok lehetőség van
2018. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat:napi 5 szöri étkezés,kisebb adagok mint amit eddíg ettél,bármit ehetsz,csak nagyon nem mindegy hogy mikor mit,és mennyit.Keress rá a neten :Zsola nagy fogyása.Leírja,hogy ő hogy fogyott le,nekem is bevállt.Sok sikert hozzá!!!!!!
2018. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!