Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ninjutsu tanulás otthon...

Ninjutsu tanulás otthon hogyan kell?

Figyelt kérdés
Szeretnék ninjutsut tanulni itthon mert sajnos nem tudok elmenni konkrétabb edzésekre.Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnék itthon megtanulni már láttam hogy valaki írta azt hogy itthon is meglehet tanulni csak én nem tudom hogy hogyan kezdjem el.Kérlek segítsetek!!!
2018. júl. 25. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Otthon, egyedül maximum rosszul berögzült dolgokat tudsz megtanulni. Több kár lesz, mint haszon. Mert, ha egyszer tényleg eljutsz egy edzésre, akkor évek lesz, mire kinevelik belőled.


Semmilyen küzdősport/harcművészet edzés nincs a közelben?

2018. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normálisan sehogy sem , de pont a bujinkan tett közé oktató anyagot . Ennek lényege hogy a videókban bemutatják és elmagyarázzák mit hogyan csinálj . Sőt vizsgázhatsz is online . Vagyis felveszed videóra magad amint épp azon dolgokat hajtod végre amiket az adott szint vizsgaanyaga megkövetel , és elküldöd nekik a vizsgadíjjal együtt a felvételt . Ha jónak látják megkapod a magasabb szintet jelző "övet". Vagyis feljebb lépsz egy kyu-t.
2018. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!