Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » MMA klub benevezhetnek box...

MMA klub benevezhetnek box vagy muay thai versenyekre is engem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 17. 08:11
 1/5 A kérdező kommentje:

Véletlenül elírtam, szóval..:

Egy MMA klub benevezhet-e engem box vagy muay thai versenyre?

2018. aug. 17. 08:13
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha MMA,box,kick-box és muay thai versenyeken is szeretnék indulni, akkor 4 klubba kellene járnom ?!
2018. aug. 17. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Eloszor tisztazd le magadban, mit akarsz csinalni.

Ha box akkor menj el egy egyesuletbe, es tanulj meg boxolni. Ha karate akkor oda menj.

Ha mindent, akkor kituno az MMA (Mixed Martial Arts) más néven Kevert Harcművészetek. Itt azt csinalsz amit akarsz.

Nem javaslom, hogy ossze vissza jarkalj kulonbozo termekbe mert elobb utobb osztonosen belekeveredsz szabajtalan mozdulatokba. Pl nekem volt olyan esetem hogy box edzesen automatikusan megindult a labam, ami ugyan feluton megalt, de mindenki nagy szemekkel nezett hogy ez most mi? En amerikaban elek, itt van UFC. Na az mindenre megoldas. :)

2018. aug. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na azért ezt nem olyan könnyű, de nemis olyan nehéz megoldani. Ugye az MMA az keverve van (földharc és álló harc). Földharcból nagyon jók hozzá a különböző grapplingek, például Brazil Jiu Jitsu, sima Jiu Jitsu, valamint ezeknek a keveréke, netán Judo tudás - valamint a legjobb az MMA-hoz a NoGi féle. Álló harcból a Muay thai, K1, Kick-box. Jó ha mindent kipróbálsz ezek közül, kicsit belekóstolsz milyen, valamelyik lehet nem fog tetszeni, nem mindenki szereti a földharcot, valaki meg az állóharcot ... 🙂 Sok tapasztalat kell , ahhoz, hogy utána össze tedd a kettőt, ahhoz évek kellenek. De csináld, élvezd, mert nagyon jók a küzdősportok. 😉 Ha bármi kérdésed van, bátran keress ! Sok sikert 🤗
2018. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!