Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne feszesebb,...

Hogyan lehetne feszesebb, izmosabb karom és combom, és kerekebb, nagyobb fenekem?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 50 kg. Hízni nem szeretnék. 2 kg-s súlyzót használok, már látok eredményeket a karomon, hogy lett egy kis bicepszem, meg a vállam is szebb lett, de sajnos a karomon még kicsit így is lóg a bőr. A combom meg a fenekem valamivel feszesebb lett, de ez még nem az igazi. Kitöréseket csinálok 2 kg-s súlyzóval a kezemben.
2018. szept. 8. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy te most lány vagy, vagy fiú, vagy mindkettő?!?:D Izmos kar (ráadásul bicepsz???)-váll férfias, kerek fenék nőies.
2018. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nyilván egy férfi ha 170 cm, akkor sem 50 kg.
2018. szept. 8. 16:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Két kilós súlyzó, az cuki. Én kezdődként 1-1 tízkilóssal kezdtem a kitöréseket és guggolasokat otthon, aztán mikor már lett merszem, akkor elmentem edzőterembe, ahol még komolyabb súlyokkal formálódtam. Hagyd a pici súllyal sok ismétlést, az nem sokat ér, attól soha nem lesz normális izmod. (nő vagyok szintén)
2018. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 kg az nem túl nehéz? Amúgy én nem akarok díjbirkózó lenni, csak enyhén akarok izmosabb lenni.
2018. szept. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!