Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha futok akkor az árt a...

Ha futok akkor az árt a fenekemnek?

Figyelt kérdés
Igazából nem mondanám magamat kövèrnek, de nem is vagyok az a vékony. Nem szeretnék olyan sokat fogyni, max. 1-2 kg-t. Nincs lapos fenekem se. Árthat neki ha napi 30 percet futok?
2018. szept. 10. 15:52
 1/3 anonim válasza:
Szia. Én saját tapasztalatból írok. Nekem egyáltalán nem ártott, szerintem neked se. Nekem ha olyan mértékben csináltam, utána meg izomlázam is van. Annyi, ugye a futás kardió is, tehát szerintem ha fogxni akarsz 1-2 kilót, akkor kicsit csökkents a napi kalóriabeviteleden. Tehát amit elégetsz, annál kevesebbet vigyél be. Persze nem kell éhezni. Csak meg kell válogatni mit eszel. :) nekem ez így bevált, de nem ajánlom 100%ra, hogy neked is ez fog beválni. :) maximum próbálgass ki pár diétát a futás mellé, és majd úgyis látod, hogy melyik hasznos. :)
2018. szept. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi. Figyelek arra is hogy mennyi kalóriát eszek meg, és mostmár nem is eszek meg annyi csokit mint eddig, mert nem szeretnèk elhízni. Csak azon aggódtam, hogy nehogy lapos legyen tőle a fenekem
2018. szept. 10. 16:13
 3/3 anonim válasza:

Most lehet hülyeséget kérdezek, de miért lenne tőle lapos?

Szerintem inkább izmosabb, feszesebb lesz. Nem a zsír réteg tesz széppé és formássá egy feneket, hanem az alatta lévő izom.


Elnem tudom képzelni milyen feneked lehet most, hogy félted h a futástól laposabb lesz? 😀

Még hozzá tenném mégegyszer hogy nem vagyok szakértő ebben, csak józan észre hagyatkozom.

2018. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!