Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan sport amiben nincsen...

Van olyan sport amiben nincsenek csapatjátékok? (Sürgős)

Figyelt kérdés
Most ettől az évtől az iskolában kötelező jelleggel kell sportot űzni. Én régebben sportoltam atlétikát, és akkor is voltak az atlétikán belül csapatjátékok, kissebb koromban ezt még élveztem is. De most már egyáltalán nem szeretem ezeket a csapatban dolgozásos dolgokat. Egyrészt mert, ha már elrontasz egy dobást vagy bármit, akkor rögtön jön az, hogy ”Uh,de sz*r vagy„, ”fhu istenem!„ stb... Én ezeket nagyon nem bírom. Túlságosan is a szívemre veszem a beszólásokat. Ezért szeretnék egy olyan sportot, amiben kizárólag egyedül kell dolgozni és semmi együtt dolgozás. Aki tud ilyen sportokat,, azt megköszönöm, ha leírja.🙂 (Viszont az úszást, meg az atlétikát kihúznám.)

#sport #csapatmunka nélkül
2018. szept. 11. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Golf.
2018. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szertorna, igaz van csapat jellege, de egyéni is van, ha érdekel érdeklődj rá a sulinál vagy ahova járnál hogy ott milyenek a lehetőségek erre, ha érdekel a dolog.


Tenisz, asztali tenisz. Itt csak te magad vagy meg az ellenfeled. Ott maximum akkor kapod a szidást ha túl jó vagy és az ellenfeled ideges lesz, de ez csak jó dolog én szerintem.

Sakk.

Íjászat, Lövészet.

Nem tudom a te sulidban hogy van, de nálunk úgy működött az ilyen dolog hogy ha már tagok voltunk egy sportegyesületnél vagy jártunk rendszeresen sportolni teljesen mindegy hova, de tudtuk igazolni akkor felmentést kaptunk erre.

2018. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küzdősportok. Ott ha hibázol, nem lebaszás jár, hanem segítség.
2018. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

lovaglás,

futás,

tenisz,

műkorcsolya,

biciklizés,

kondizás,

vívás,

súlyemelés,

íjászat,

falmászás,

küzdősportok

2018. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!❤ Sokat segített!
2018. szept. 12. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!