Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kapjak...

Mit csináljak, hogy ne kapjak egyest tesiórán ugrálókötelezésből?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy van, hogy 1 perc alatt kell 100-at ugrani, és akkor az 5-ös. Ha csak 90-et tudsz, akkor négyes, és így tovább lefelé tízessével. Na most, ez azt jelenti, hogy minimum 70 kell a ketteshez... De én csak 55-öt tudok ugrani, ami még elég messze áll a kettestől...:/

Mit tudok csinálni? Milyen gyakorlatot, hogy kicsit megerősődjek az osztályzásig (kb. 3 hét múlva lesz)? Van olyan gyakorlat, ami tudja ezt fejleszteni?



2018. szept. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülyén hangzik, de az ugrókötelezést pont az ugrókötelezés javítja a legjobban.



3 hét alatt nagyon mást nem tudsz csinálni, amit érdemes lehet még, hogy lassan kocogsz, hogy egy kis kondit összeszedj, de 3 hét alatt ez sem fog menni.

2018. szept. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát...azért köszönöm:)

Azt kihagytam, hogy asztmás vagyok, így nagyon tüdővel sem bírom, de majd hátha megkegyelmez a tanár. De ha nem, akkor meg...:/ Majd igyekszem kijavítani... vagy nem tudom.

2018. szept. 11. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorolj rá, mást nem tudsz tenni, vagy törődj bele hogy egyes lesz, és majd más tárgyakból jobban teljesítesz és akkor nem fog feltűnni az az egyes. Senki nem fog belehalni.
2018. szept. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Asszem lassan beletörödök az egyesbe, de azért még erőlködöm. Hátha a tanár a kitartásért megadja a kettest vagy ilyesmi.
2018. szept. 18. 15:59
 5/5 gyula1971 ***** válasza:
Ez a gyakorlat az ugrókötelezés szív és légzés erősséget igényel. Aki gyenge szívvel vagy légzési rendszerrel születik,azt ez alól fel kéne menteni. Vidd be a leletedet az asztrmáról,vagy ami van!
2018. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!