Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gimnasztikát érdemes elkezdenem?

Gimnasztikát érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyokNégy éves korom óta táncolok, az első 2 évben kissé balettos stílus is volt, de aztán már főleg hiphop, zumba, showdance, páros és néptánc.

Egypár elemet tudok, régebben jobban hajlékony voltam, csak nem nyújtottam sokat és már nem minden megy annyira.

Nem akarom versenyszerűen csinálni, csak gimnasztikus táncolni szeretnék a magam örömére inkább. Van-e még értelme újból elkezdeni valami ilyesmit?



2018. szept. 18. 15:44
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én gimnasztikát sportoltam 8éven keresztül. 7évesen kezdtem, és így is idősnek tartottak. Igazából ha már készültél rá, ráadásul hajlékony is vagy és nem versenyszerűen szeretnéd csinálni, szerintem érdemes elkezdened.

Személy szerint imádtam ezt a sportot, de kiöregedtem és suli miatt időm se nagyon maradt. Ez után viszont showdance-eltem, amit most decemberben a szüleim miatt ott kell hagyjak, de életem legjobb évei voltak. Csak ajánlani tudom. :)

2018. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én 12 évesen kezdtem, (NAGYON IDŐSNEK SZÁMÍT) és így is el tudtam jutni verseny szintre, pedig előtte küzdősportoltam. Szóval bármi megeshet. Persze kitartó munkával és sok szenvedéssel 😅.
2018. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!