Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánctanárok szalagavatóra?...

Tánctanárok szalagavatóra? Szénási Roland vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11-es vagyok és már most el kell kezdenünk szervezni a szalagavatónkat, mert a mi sulink november elején tartja az eseményt.

Az osztályunk nem éppen egy jó szervező, ezért mindenkinek ki van adva egy-egy feladat, hogy mit csináljon.

Az osztályomból senki nem táncolt/táncol, én régebben hip-hopoztam és bennem bíznak, hogy kerítek tánctanárt. Már utána is kérdeztem ismerősöknél, hogy kiket ajánlanak és eddig egy név merült fel: Szénási Roland. Rákerestem a neten de csak egy homályos videót találtam. Állítólag nagyon jó fej és laza tanár és szeretni szokták, de azt is hallottam, hogy egyszerűen nem tud tanítani osztályokat, mert sokkal magasabb szintű koreográfiát rak össze, mint ami még szépen kivitelezhető lenne 0 tánctudással. Szóval érdeklődnék, hogy milyen Szénási Roland, mint TÁNCTANÁR. Tényleg semmi tánctudása nincs az osztálynak.

Esetleg más jó tánctanárt ismertek? Bp-en van a suli.

Köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 6. 10:59
 1/2 anonim válasza:
Marx Tamást és Steidl Anitát tudom ajánlani. Mindkettőnek van tánciskolája Vácon, így megoldható lenne Pestre menniük, persze ezt velük beszéld meg. Marx tanította be a keringőt az évfolyamnak, gyönyörű lett, az osztálytáncunk pedig nagyon jól sikerült. Anitához jártam táncolni évekig, látványos és szép táncokat tud ő is, bátran merem ajánlani őket. Fb-on találsz elérhetőséget, azt a tanárt nem ismerem, akiről a kérdés szól.
2018. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenképpen utánanézek. Ment a zöld kéz:)
2018. okt. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!