Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tánciskola Budapesten?

Tánciskola Budapesten?

Figyelt kérdés
14 év versenyzés után most hagytam abba a rokit, és szeretnék kipróbálni valami mást, elsősorban hiphop/girly stílusra gondoltam. Nem szeretnék teljesen kezdő órára menni, de többnyire csak olyat találtam. Nyilván nem vagyok/leszek profi ebben a kategóriában, olyan órát keresek, ami bár hobbi szinten megy, de olyanok járnak oda, akiknek már van táncos tapasztalatuk! Tud valaki javasolni bármit is?:)

2018. okt. 14. 23:34
 1/1 annaya.elias válasza:

Szia!

A Master Dance tánciskolát ajánlanám neked. Gyerekektől a felnőttekig minedn korosztállyal foglalkoznak. Vannak gyerek, tini és felnőtt csoportok. Kezdőtől a középhaladó/haladó szintig minden csoport megtaláható. A hip-hop több stílusát is tanítjàk. Profik a tanàrok és szuper a közösség. A leírásod alapján itt biztosan megtalálnád a helyed!

2019. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!