Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kockahasam?

Hogyan lehetne kockahasam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 184cm magas, 93.5kg

Sosem voltam vékony testalkatú, de kb. fél éve már erőteljesen edzek teremben, az étkezésem olyan össze visszaság hogy azt leírni nem tudom. Azt szeretném megtudni hogy (ha lehet, gyorsan) hogyan lehetne kockahasam? Milyen gyakorlatokkal? Milyen étkezéssel? Hogyan? Álmom válna valóra ha látszódnának a kockák...


2018. okt. 20. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2018. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is: ha nincs olyan genetikád, akkor étrend az első. Utána jön az edzés. Vannak fent a neten étrendek, elég sok, szóval tudsz köztük cserélgetni. Nem tudom most, hogy hogy állsz (tzs%), de először próbáld levinni 10-12 közé (ott már elméletileg látszódik, habár nem olyan nagyon, de azért mégis látszódik ;) ). Én ilyen esetben kardiót csinálnék kardióval (persze mértékkel)... Ha ezekre figyelsz, akkor meglesz. Azért várj mástól is választ, hátha más, jobban hozzáértő tud jobb tanácsot adni. Hajrá!
2018. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!