Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt a mozgást minek nevezik?

Kálvin Tamás kérdése:

Ezt a mozgást minek nevezik?

Figyelt kérdés

Vitathatatlan 3 ból annyira tetszik Dolor mozgása lábra (ezt minek nevezik)? https://www.youtube.com/watch?v=maYOnVCfgPw 59 másodperctől kezdődik és 1:06 ig tart az a fordulás többször nagyon tetszik és a gyors láb csere.Ez az ürge nagyon szabad stilusban teszi amit tesz :D Láttam benne wing chun kunfut is kever,de én a lábmozgására kiváncsi lennék mi ennek a neve,esetleg,hogyan lehet ezt meg tanulni?

Thai Boxolok és a láb munkanal szeretnék mozgásra is összpontositani és kellene ilyen. Előre is köszi a választ.



2018. okt. 20. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

alapállás váltás.

gyakorlati értelme ennek nem sok van,mert alapállást váltogatni csak egy nagyon kezdő ellenfél ellen van esélyed büntetlenül.

de ezt a fajta ritmusérzéket és gyorsaságot az ugrókötéllel lehet kifejleszteni és az árnyékolás alatt csiszolni.

megtanulni boksz vagy savate edzésen tudod.

2018. okt. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval mit javasolsz? Ugráló kotelezek és hogyan tudom ezt a forgást meg csinálni?
2018. okt. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!