Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten melyik tánciskolát...

Kamil022 kérdése:

Budapesten melyik tánciskolát ajánlanátok 20 év körülieknek?

Figyelt kérdés
Kezdő hip-hop vagy Cha-cha-cha érdekelne.

2018. okt. 23. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Szia :)

Asszem, nem egészen mindegy, hogy hip-hop vagy chacha; és elsőként ebben a kérdésben sztem el kell köteleződni valamerre, mert nem nagyon tudom elképzelni, hogy túl sok helyen tanítanák mindkettőt...

(Viszont azt is jó figyelembe venni, hogy chacha is ritkán van "magában", általában a többi latin vagy az összes társastánccal együtt tanítják)


Az én szívem a társastánchoz húz, úgyhogy arra tudok neked válaszolni:

Budapest belvárosa környékén erősen ajánlom neked a GOLDANCE tánciskolát, nekik van csak latin tánccsoportjuk is (mondjuk nem kezdő, de hamar csatlakozhatsz oda, ha a standard táncok kevésbé fognak meg)

Lehet még esetleg néhány salsa-tanfolyam környékén (kubai) chacha tanítás felé keresgélned, illetve az Oktogon tánciskolának van sok csoportja (őket csak futólag ismerem), hátha ott sikerrel jársz!

2018. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 annaya.elias válasza:

Szia!

Ha hip-hop-ban gondolkozol én bátran tudom neked ajánlani a Master Dance tánciskolát. Több felnőtt csoportjuk van kezdő szinten. Profik a tanárok és nagyon családias a hangulat az egész tánciskolában. Szerintem ez egy igazán jó hely arra, hogy elkezd, vagy akár folytasd a tánctanulást.

2019. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!