Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy a legjobb húzódzkodni?

Hogy a legjobb húzódzkodni?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdem el csinálni csak ilyen otthon elvégezhető alapgyakorlatokat saját testsúllyal (fekvő,felülés stb..) mert terembe nem tudok járni és az lenne a kérdésem hogy lehetnék jobb a húzódzkodásban? Most még csak 3-4 megy sajnos de olvastam meg néztem videókban hogy az segít először is ha felhúzom magam az államig majd amilyen lassan tudom le engedem magam. Ez tényleg segíthet, illetve ebből milyen sorozatokat célszerű csinálni? Mert most csak kb egy nap 2x 5x5-öt szoktam csinálni ebből.


A válaszokat köszönöm!


2018. okt. 29. 12:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz negatívokat is amint írtad és nézz utána a 'greasing the groove' módszernek. Nekem az utóbbi segített annak idején. Valamint szerintem az egyik legyen chin up, a másik meg pull up, így jobban tudod erősíteni a különböző részeket. Hajrá!
2018. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi utána is nézek!
2018. okt. 29. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarul váltogasd a fogásokat.

Ahhoz pedig hogy valaki erősebb legyen nagyon egyszerű a képlet. Csinálj többet, többel, többször. És egyél rendesen, rendszeresen és megfelelően.

2018. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!