Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt lehet megtanu...

Mennyi ido alatt lehet megtanulni deszkazni?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el es szeretnem megtanulni,jol akarok deszkazni de nem tudom hogy ehhez mennyi ido szukseges ha meg csak kezdo vagyok

2018. nov. 2. 07:13
 1/3 anonim válasza:
Attól függ mennyi időt fektetsz bele. Illetve, hogy milyen lehetőségek vannak a gyakorlásra. Értem ezalatt a teret mondjuk. Én pl városban elég nehezen tudok normálisan cruiser-rel közlekedni úgy, hogy az akadálymentes legyen. Sima deszkát meg nem is erőltetem. Szóval ez körülményektől függ. Kitartás, adottság, stb. Nem lehet konkrét időintervallumot mondani.
2018. nov. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,koszi!
2018. nov. 6. 23:02
 3/3 anonim válasza:
Attol fugg mennyire es mivel akarsz. Kb 5+ev eleg jonak szamit. Ha csak menni akarsz a boltba akkor 1 honap max. Peny boardal gondolom gyorsan(marmint a leg basicebb trukkokkel).
2018. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!