Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Mennyi ido alatt lehet megtanulni deszkazni?

Most kezdtem el es szeretnem megtanulni,jol akarok deszkazni de nem tudom hogy ehhez mennyi ido szukseges ha meg csak kezdo vagyok

Keress kérdéseket hasonló témákban: deszka, trükk, tanulás

2018. nov. 2. 07:13  Privát üzenet  

A válaszok
Attól függ mennyi időt fektetsz bele. Illetve, hogy milyen lehetőségek vannak a gyakorlásra. Értem ezalatt a teret mondjuk. Én pl városban elég nehezen tudok normálisan cruiser-rel közlekedni úgy, hogy az akadálymentes legyen. Sima deszkát meg nem is erőltetem. Szóval ez körülményektől függ. Kitartás, adottság, stb. Nem lehet konkrét időintervallumot mondani.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. nov. 3. 07:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben,koszi!

# 2/3Időpont 2018. nov. 6. 23:02 Privát üzenet
Attol fugg mennyire es mivel akarsz. Kb 5+ev eleg jonak szamit. Ha csak menni akarsz a boltba akkor 1 honap max. Peny boardal gondolom gyorsan(marmint a leg basicebb trukkokkel).

# 3/3Időpont 2018. nov. 15. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szeretnék megtanulni deszkázni, de nem tudom, hol kéne deszkát vennem. Mit ajánlatok?
Gördeszkázással kapcsolatos kérdések. Avagy hogyan tudnék megtanulni deszkázni?
Mennyi idő alatt lehet megtanulni deszkázni?
Kb. mennyi időbe telik megtanulni ilyen szinten deszkázni?
Írnátok oldalakat amelyek (<-utálom ezt a szót) segítenek megtanitani deszkázni? Ja és szerintetek nem gáz ha egy lány deszkázik?
Mennyire kell jól megtanulni deszkázni, hogy legyen szponzorom?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!