Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok hobbiként?...

Ti mit csináltok hobbiként? Hova jártok el? Esetleg Szolnokon tudtok jó helyeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régen tervezgetem, hogy el szeretnék menni valahova egy nehéz nap után ahol levezetem a feszültségem és ha tudnátok segíteni, hogy hova járjak el sportolni vagy kikapcsolódni, mit űzzek hobbi szinten azt megköszönném mert most hülyének fogtok nézni de fogalmam sincs.. és az a helyzet, hogy eddig semmi időm nem volt erre de szeretnék rajta változtatni. Szolnoki vagyok szóval ha itt tudnátok nekem írni jó helyeket vagy egyszerűen csak ötleteket, hogy ti mit csináltok annak nagyon örülnék. Nem igazán a sport érdekel lehet tánc is vagy akármi.
2018. nov. 4. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szolnok Önkormányzat honlapját megnyitod - turizmus - szabadidő, sport.


Ui: nem volt túl bonyolult művelet...

2018. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Nem tudom még aktuális-e. Én most ugyan így vagyok, ki is néztem több mindent. Társaságba szórakoztatóbb lenne szóval írj ha van kedved. :)
2018. dec. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!