Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr rallyban szeretném...

Amatőr rallyban szeretném kipróbálni magamat hogy hogyan teljesítenék, de nem tudom hogy kezdjek neki. Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Nem találtam pontos választ sehol, főleg úgy hogy nem tervezek külföldre menni. Saját autóval neveznék, de nem tudom pontosan hogy milyen előírások vannak (milyen bukókeret, biztonság, egyéb). Autóban is kicsire gondolok, például valami Suzuki Swift, Trabi, vagy valami ilyesmi. Nem tudom hogy kell-e az autóra valami speciális vizsga hogy nevezhessek-e, de gondolom versenyzői licensz kellhet. Szeretném azt is tudni, hogy egy esemény hogyan zajlik, mire kell számítani.

2018. nov. 19. 15:31
 1/2 veterán vas ***** válasza:
Ha csak így, a gyakori.hu-n kérdezgetve akarod összeszedni az információkat, akkor ez egy nagyon hosszú folyamat lesz. Ezzel a módszerrel, soha sem fogsz eljutni egy rallye-verseny rajtjáig. :(
2018. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szinte bizzos vannak rally csapatok,akiknek megtudod szerezni az elerhetőségét. Jófejségből meg mert látják,hogy nem vagy ellenfél még segithetnek is.

A másik ha versenyeken lebzselsz akkor lehet esélyed,hogy egy versenyzőt ráveszel a segitségre.

2019. febr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!