Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » %-ban Bp, vidék?

%-ban Bp, vidék?

Figyelt kérdés

A természetkedvelők aránya (%-osan) nagyobb-e egy vidéki településen (pl. városban), mint Budapesten? Milyen különbségeket látsz ebben?

Konkrét várost vagy kisebb települést írhatsz, bármilyen magyarországi települést, amire van rálátásod, vagy két vidéki település összehasonlítása is érdekel.


Természetkedvelő alatt értsük azokat, akik szeretnek kirándulni, túrázni, és igyekeznek valamelyest környezetbarát módon élni.



2018. nov. 21. 09:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet ilyen formában arányokat vonni.


Ismerek embereket akik vidékről kerültek fel Pestre. De annyi közük van a természethez, hogy a Windows háttérképük egy fa. Előző lakótársamnak mikor említettem a túrázást, természetet, akkor visszakérdezett, hogy "De itt Pesten hova? Maximum Margit-sziget".


Én is vidéki vagyok, de alapvetően sosem voltam őrült nagy természetjáró, még a kertbe sem jártam ki, csak bent gépeztem. Lassan 30 éves koromra jött el az, hogy szeretek túrázni, kirándulni és szinte sportszerűen űzöm.


Ráadásul a környezetbarát életmód is kettős. Régen sokkal környezet barátabb voltam, kevés szemét, válogatás. Most egy-egy nagytakarításnál simán kivágom a szemetet egybe (Ehhez hozzá tartozik, hogy sajnos nem is nagyon adják meg panelban a lehetőséget a válogatásra). VAgy simán beülök egy Mekibe amivel rögtön termelek fél zsák szemetet.


Viszont természetben sosem szemetelek és a környezetem is igyekszem rendben tartani.

2018. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!