Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tanárom folyamatosan futtat...

Turidominik16 kérdése:

A tanárom folyamatosan futtat engem tesi órán. Mit csináljak hogy ne fussak sokat?

Figyelt kérdés

2018. dec. 10. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez neked megterhelo, menj el haziorvoshoz es irass vele egy felmentest. Velem is szivozott egy idoben es futtatott ugy hogy mar levegot nem kaptam, hiaba szoltam neki hogy nem erzem jol magam csak mondts hogy ne legyek ilyen puhany. Na oke bementem a haziorvoshoz elmondtam neki hogy futas utan nem erzem jol magam adott felmentest, utana megegyeztunk a tanarral hogy tesizek de csak a felet kell mindig futnom mint a tobbieknek. De ne hazudj a dokinak olyat hogy szur a szived (persze csak ha nem igy van) mert akkor korhazba kuld ekg-ra.
2018. dec. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Miért? Ha nem futsz mi történik? Csúnyán néz rád?

Növessz tököt

2018. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
#2 nem az a baj hogy csunyan nez. Ugyan olyan tantargy a tesi es ha nem vesz reszt vagy nem mukodik eggyutt akkor bevagjak az egyest!! Nalunk 1-es + igazolatlan volt a jutalom egy ilyenert. Es neg le is b@$zott melle. Csak ezert.
2018. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Aha. Minden órán beveri az egyest? Félévkor 76 egyessel őt fogják inkább kihívni elbeszégletni :D

Annyira gyerekek vagytok

2018. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 bizony minden oran beverte az egyest es tudod nem minden nap van tesi (szaktol fugg) egyaltalan nem hivtak ki mert az igazgato teljes mertekben igazat adott neki, raadasul elit suliba jartam ugyhogy... Inkabb azok szuleivel lett elbeszelgetve akik nem jartak be vagy ha be is jartak tesire nem csinaltak amit a tanar mondott, csak a diak kerul sz@rba .. De annyira gyerekesek vagyunk hogy hazudozunk es az olyan felnottek mint te pedig mindent tudnak :D jajj te
2018. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja es ha nem tudsz valami tanacsot adni a kerdezonek akkor lehet innen takarodni masnak osztani az eszt
2018. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
fuss lassabban. Vagy ne pofázz vissza állandóan. Vagy ne vágjál pofákat. Vagy ne add oda neki a pénzt, amit a kuncsaftoktól kapsz.
2018. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 8/10

Mi van miért lettél ideges?

Honnan tudod, hogy mindenkinek jó munkája lett? Megkrédeztél mindenkit 25 évre visszamenőleg?

2018. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 L1lla válasza:

Csak téged futtat, vagy a többieket is?

Ha csak téged, akkor panaszold be az igazgatónál, hogy nem egyenlő mércével bánik veletek.

Ha mindenkinek futnia kell, ők bírják? Te sem vagy kevesebb náluk, bírd ki te is! Csak előnyöd lesz belőle az életben, ha lesz benned kitartás. Kellően lassú tempóban nem probléma akár 45 percet sem futni - és k*rvára megerősödsz. Ezt az oldalát nézd, a tanárt magát meg sz*rd le.

Ha már most felmentésért szaladgálsz (ahogy itt javasolta valaki), egész életedben azt a technikát fogod választani, hogy kihúzod magad a kihívások alól. Utána meg siránkozol, hogy sikertelen ember lett belőled.

2018. dec. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk azt hogy csak téged futtat külön vagy mindenki mást is? Ha csak téged akkor mi okból? Mert állítom hogy nyilván fegyelmezni akar mer nem viselkedsz és így büntet.

Ha meg szerinted szívat beszélj az osztályfőnököddel erről, ha az sem hoz változást fordulj az igazgatóhoz, de oda már vond be a szüleidet is a dologba.

2018. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!