Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A snookerjátékos Neil Robertso...

A snookerjátékos Neil Robertson miért szőkíti a haját? Fiatalabb korábban is így tett v. elkezdett őszülni, és emiatt?

Figyelt kérdés

Nemrég óta kísérem figyelemmel a snookerközvetítéseket, és kicsit furcsállom.

Nyilván így tetszik magának, meg SKH., meg kérdezzem meg tőle, de aki esetleg már korábbról 'ismeri', írja már meg légyszi.



2018. dec. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Huu hàt én 10+ ève nézem a snookert, de arról még nem hallottam hogy Robertson szőkíti a hajàt. Vagy legalàbbis nem figyeltem fel rá. Neki mindig is ilyen színű volt a haja. Őszülni nem hiszem hogy őszül, hiszen mèg fiatal. Egyèbként neki totál kölyök feje van, ha nézel vissza képeket róla, 10 éve is így nézett ki.


Viszont Dale egyértelműen szőkíti a hajàt egy ideje, ès borzalom neki :D


[link]

2018. dec. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jav: Fiatalabb korában :)

Ezen a képen, amin már kissé le van nőve, h. jóval sötétebb a töve + az elmúlt években különböző szőke volt...

[link]

Ezen kívül nyilván vasalja is, mert most találtam néhány - nem kicsit - göndör fotót.

2018. dec. 31. 00:56
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem eredetileg olyan brites vörösesszőke, valószínűleg nem komálja.
2019. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem az èredkel mért volt feketével kihúzva a szeme alul Sanghaji tornàn tegnap
2023. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!