Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box csukló törés után?

Thai box csukló törés után?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni thai boxolni. 2 éve eltört a csuklóm. Annyira nem érzem már csak egy kicsit pl fekvenyomás után érzem azért hogy jobban fáj mint előtte de nem vészes. Nem lenne baja a thai boksztól? Nem törne el egy erős ütéstől? Alapjáraton jóval erősebb a csontozatom a korombelieknél.láttam egy bandázs feltekerős videóban hogy akinek pl a csuklója fáj az oda tekerjen több bandázst.az jó megoldás lenne erre a problémára? Milyen bandázst ajánlanátok kezdőnek? 5méteres kellene,és olyan ami jól tart kb 6 ezret szánnék rá. Tudom ez nem ide tartozik de az amazon az megbízható oldal? Eredeti cuccok vannak rajta? Mert láttam ott jó bokszkesztyűt.

2018. dec. 15. 20:02
 1/1 Drazicc ***** válasza:
Nekem ízületi sérülésem volt a csuklóm kisujj felőli részén, állítólag sosem jön rendbe mert nincs vérellátása, de csuklórögzítővel 90%ban ugyanúgy tudok sportolni mindenfélét. Szerintem te is így leszel ezzel, hogy nagy bajod nem lesz az edzéssel, de élsport valszeg már kizárva. Ha jól rögzíted akár bandázzsal vagy csuklószorítóval akkor menni fog.
2018. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!