Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2010 Formula-1 Európai-nagydíj...

2010 Formula-1 Európai-nagydíj Valencia. Vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem az a véleményem hogy Hamilton nem csinált semmi rosszat Alonso meg csak keresi a kifogásokat hogy beégett az új autójával Spanyolországban(a hazájában). Szánalmas hogy ez sosem látja be hibáit.
2010. jún. 28. 12:46
 1/8 anonim válasza:
Az részben igaz hogy Alonso keresi mindig a kifogásokat, de Hamilton akkor is csalt.Ez nem vitás!!És hülye volt a vezetőség hogy csak boxutca áthajtás adott neki. Szerintem te azért véded Hamiltont mert ő a favoritod!!!!!!
2010. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aha, persze és Hamilton azt nyilatkozta, hogy nem vette észre a Safety Car-t, a video végén pedig egyértelműen látszik, hogy észrevette és szándékosan előzte meg:

[link]


Nézd reálisan a dolgokat!

2010. jún. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

miért koppintod a kérdésem?

Egyébként elég elfogult vagy. Hamilton csalt!!!!!

2010. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13:09-es vagyok, még annyi, hogy:


Ha akkor 2-3 körön belül döntenek, hogy áthajtásos büntetés jár neki, akkor mi lett volna ?

kijön és hova ér vissza ?

tök utolsónak

így meg mi volt? 20 körnél több telt el és közben 10mp-nél is nagyobb előnyre tett szert.

A büntetése akkor is áthajtás volt, de már csak annyit értek vele, hogy elszállt az esélye a győzelemre Alonsonak...

2010. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, Hamilton a favoritom. De most úgy csináltok mintha Hamiltont nem büntették volna meg! Áthajtásos büntetést kapott, könyörgöm!!!! És ez több lemaradás volt mint 5 mp. (amennyit a többiek kaptak büntetésként). Ez volt vagy 10 mp hátrány. És belehúzott és betudott jönni 2.nak. Ti mindig csak Hamilton hibáit nézitek. Ja és a ferrari tiszta szánalom, csak másolni tudnak. A McLaren fejlesztette ki az F-csatornát és a ferrari másolta. Ebből is látszik hogy nincs saját ötletük. Go McLaren. Go Hamilton!!!
2010. jún. 28. 13:31
 6/8 anonim válasza:

Én utálom Alonsot és Hamilton drukker vagyok, DE:

HAmilton most egy szabálytalankodással óriásit nyert és nem megfelelő (túl kicsi) mértékű böntetést kapott. Ezzel nem tudok egyet érteni, ski nem elvakult drukker, az ezt pontosan tudja.

Alonsonak most sajnos tök igaza van.

2010. jún. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont Te beszélsz arról,hogy a Ferrári másolja a Mekit?

2007-re emlékszel?

Alonso nem magyarázkodik,igaza van. Hamilton 1 környi előnyt szerzett,szabálytalanul,és csak 10 mp-s büntetést kapott (max 15) Alonso pedig szabályosan ment...

Nem vagyok Alonso fan,de neki most igaza van.

Hamilton meg nem látta az autót mi? xD


http://www.youtube.com/watch?v=xEo5eqjjfXc


Ennyit Hamiltonról!

-egy Kubica fan-

2010. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

No, ne cseréljük össze most Hamilton tettét a többiekével, akik nem MEGELŐZTÉK a safety cart, hanem gyorsabban mentek valamikor, mint szabadott volna...

Hamilton meg körbeszaladt, kereket cserélt és visszaállt a helyére... Azért ez NEM 10 mp. előnyt jelentett neki...

Alonso, aki ekkor 1 mp-nyire volt tőle, végül 9-ik lett, pedig nem hibázott sehol, tehát nem azért, mert HAmilton jobb volt. Ez tényleg nem volt igazságos.

Hamilton drukker

2010. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!