Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy hat...

Mit szóltok ahhoz, hogy hat futamos női Forma-1 sorozatot akarnak indítani idén?

Figyelt kérdés
Szerintetek van ennek értelme, jövője?

2019. jan. 2. 09:38
 1/3 anonim válasza:
24%
Nincsen szerintem. Egy no karja elfaradna 20 perc utan.
2019. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én megnézném.

Annyira unalmas már a Forma 1. Ez talán izgalmasabb lenne. Vagy legalábbis érdekes, az elején. Aztán majd kiderül, hogy van-e értelme.

2019. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fene tudja, de végül is a női focit sem nézi senki, miért lenne ez a kezdeti lelkesedés lecsengése után másképp az F1-ben? Szerintem kár erőlködni. Nem véletlen, hogy az eddigi próbálkozások során (talán négy csajszi próbálkozott eddig az F1-ben) nem sikerült egy nőnek sem megvetnie lábát a Forma-1-ben, talán még kvalifikálni sem sikerült magukat egy-egy futamra. Ennek egyik oka, hogy az effajta versengés teljesen ellentétes a női karakterrel. Egy nő legfeljebb azért menne autóversenyzőnek, hogy ezért ünnepeljék, állati menőnek tartsák, a többi nő pedig megpukkadjon, és nem pedig azért, mert annyira jó érzés nekik egy padlógázos célegyenes végén beszúrni az előttük haladó mellé a kanyarban. Az effajta motiváció a férfiakra jellemző, tetszik vagy nem teszik, és ezért mennek ki a nézők is. Michèle Mouton óta nem volt női versenyző (az ő esetében rally), aki meg tudta volna szorongatni a férfiak tökét, és gyanítom hogy ezután sem lesz ilyen...
2019. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!