Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Egyéb kérdések

A kérdés

Létezik egyáltalán ilyen?

Sziasztok! Érdekelne hogy van-e olyan klub ahol 17 évesen elkezdhetném a szertornát/tornát/gimnasztikát/bármit ami ezekhez kapcsolódik. Egy ideje szinkronúszom, de kezd nagyon kikészíteni a sok késő esti, illetve szombat kora reggeli edzés, valamint az edzőm...

Elsősorban Óbuda-Békásmegyer, Angyalföld, és ezeknek a közvetlen környéke érdekelne, valamint fontos hogy este fél hat után lehetőleg ne kezdőjön edzés :/

Hajlékonynak viszonylag hajlékony vagyok, ár mostanában már nem sikerül úgy kinyújtani edzésen és máshol sem hogy lemenjen a spárga. Nagyon-ngayon szeretném végre normálisan megcsinálni mindkét oldalon a franciát, és egy idő után már az angolt is :)

Előre is köszi a válaszokat

17/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: gimnasztika, torna, 17 éves

jan. 12. 12:19  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy gimis Szentendrén vagyok... de már nem sokáig :D

# 1/1Időpont jan. 12. 12:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!