Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik egyáltalán ilyen?

Létezik egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne hogy van-e olyan klub ahol 17 évesen elkezdhetném a szertornát/tornát/gimnasztikát/bármit ami ezekhez kapcsolódik. Egy ideje szinkronúszom, de kezd nagyon kikészíteni a sok késő esti, illetve szombat kora reggeli edzés, valamint az edzőm...

Elsősorban Óbuda-Békásmegyer, Angyalföld, és ezeknek a közvetlen környéke érdekelne, valamint fontos hogy este fél hat után lehetőleg ne kezdőjön edzés :/

Hajlékonynak viszonylag hajlékony vagyok, ár mostanában már nem sikerül úgy kinyújtani edzésen és máshol sem hogy lemenjen a spárga. Nagyon-ngayon szeretném végre normálisan megcsinálni mindkét oldalon a franciát, és egy idő után már az angolt is :)

Előre is köszi a válaszokat


17/L



2019. jan. 12. 12:19
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem mondani, hogy gimis Szentendrén vagyok... de már nem sokáig :D
2019. jan. 12. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!