Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig is hadilábon álltam ezzel a mit sportoljak üggyel.4 éves koromtól 11 éves koromig táncoltam,de az utolsó egy év valami borzalmas volt,lerombolta az önbizalmamat.Ezt követően 2 hónapot karatéztam,de volt egy edzőtábor,ami még egy lapáttal rá tett az önbizalomhiányomra.Majd jött egy stabil egy év tollaslabdázás,amit egyszerűen imádtam,de sajnos megszűnt a városba.Ezt követően volt egy kis kimaradás,de már nagyon hiányoltam a mozgást,elmentem atlétika edzésre.Abszolút nincs hozzá semmi motivációm,önbizalmam hozzá,gyomorgörccsel megyek edzésre,mivel nagyon sokat bénázok,de ezt senki nem veti a szememet,de borzasztó rosszul teljesíteni egy nagyon ügyes csoportban.

Ezt így nem fogom sokáig bírni



Ez lenne röviden a sztori.Hogy lehetne ezen változtatni?


A válaszokat előre is köszi!!!



2019. jan. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A tollaslabda szerintem is az egyik legjobb sport. A környékeden sincs máshol? A badminton.hu oldalon a "klubok" fül alatt minden magyar egyesület fel van sorolva. Vagy probálhatsz sporttársakat keresni és bármelyik tornateremben játszani. Igaz, ez sem mindig egyszerű. Nekem a falmászás is nagyon bejött, azt próbáltad már?
2019. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel ne add. Lehet, hogy a kudarc kezeléssel vannak problémáid. Olyasmit keress, ami könnyű, de azért van benne kicsi kihívás is, amit le tudsz küzdeni. Azon, hogy te vagy a legügyetlenebb a csoportban, egyszerűen muszáj túllépni.
2019. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pingpong? Úszás? Másfajta tánc?
2019. jan. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik városban szűnt meg a tollaslabda? Ha még aktuális, akkor esetleg mégis tudunk találni neked csapatot. :-)
2020. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!