Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a cipő, ami a sima...

Melyik az a cipő, ami a sima utcai használattól nem kopik el 1 év alatt?

Figyelt kérdés

Hanem bìrja legalább 3-4évig.

Adi4as, Ni4e, P4ma, Con4erse, Re4bok, M4stang, L4coste.

Ezek már voltak,mind csalódás.

Tis4a cipőn gondolkozok.


2019. jan. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai hamisítvány cipők. Árba kicsit drágább mint a neve nincs cipők, de jóval olcsóbb mint az eredeti. Nálam egy eredeti cipő alig bír ki 1 évet is, felválik a talpa, kiszakad a bélés vagy valami, de 1 évet 1 cipőm se bírt ki. Egy idő után úgy voltam vele, hogy nem fogok 30+ adni egy cipőért, amit egy évig se hordok. 10 ért veszek egy kínai hamisítványt, ha picit meg is kopik akkor se lesz használhatatlan, kb 2 évig tudom hordani, utána befogom munkás cipőnek és még 1-2 évet úgy is szolgál. Kertbe vagy ház körüli munka alkalmával senki nem fogja nézni, hogy nem divatos a cipő, vagy már kicsit megviselt. Nagyon gagyit se érdemes venni, mert az kényelmetlen és árt a lábnak is, de 7 ezer körül már vannak ilyen olcsóbb cipők és jóval tovább bírják mint az eredetiek.
2019. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden cipöm több évig bírta, igaz, nem drága, márkásak, hanem átlagosak, de nem is kínaiak.


Mellesleg miért nem írod ki rendesen a márkaneveket? Semmi ok sincs arra, hogy ilyen ütödött módon írd öket.

2019. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10 ezernél többet már én se nagyon adok cipőért mert semmivel se bírják tovább.

Még ha nem is megy tönkre fél év alatt ezek a műbőr velúr cipők úgy kikopnak kifakulnak hogy én is csak munkába otthonra használom.

Volt egy Lidl ben vett sportcipőm ez ilyen hálós mesh anyagból készült sok márkás cipőt is gyártanak ilyen anyagból, ez bírta 3 évig plusz pár hónapig mikor munkába használtam minden nap vízzel mostam le róla a koszt mégse ment el a színe, az orrát kellett csak megragasztani.


ilyesmi anyagú cipőt akarok venni tavaszra

[link]

2019. jan. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt tisza cipőm. Régen a tisza minőség volt, ma már az egyik legrosszabb választás, tekintve hogy nagyon drága és mégsem bírja sokáig.

Volt drágább cipőm (Hilfi), az 2 hónapig bírta.

Mostanában a Skechersre álltam rá. Már többet is vettem, ezek jól bírták és nem is drágák.

2019. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!