Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 305 kcal az soknak minősül?...

305 kcal az soknak minősül? Minek felel meg?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy távolság mérőt. Azt írta 80 perc alatt 7.3 km futottam és 305 kcal égettem. Ez sok illetve ha kajába mérnénk milyen kajának felelne meg.
2019. febr. 13. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kb egy szelet pizza.De ez máshogy működik, egyébként fogyni szeretnél vagy izmot növelni?
2019. febr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Alapjáraton egyiksem mert a súlyom kb megfelelő 183 cm vagyok 76 kg. Azért érdekel mert sportal foglalkozom és eléggé érdekel...
2019. febr. 14. 06:12
 3/3 anonim ***** válasza:

183cm 73 kiló az szép és jó izomban...

De mit sportolsz, vagy hogyan foglalkozol vele?Mert az hogy elégetsz kalóriát az nem egyenlő a azzal hogy izmosodsz.A futás egy kardió, jó arra hogy az állóképességedet javitsd és a zsírszázalékod alacsonyan tartásában is segít.Egyébként visszatérve a 80 perc 7.3km azért nem egy erős teljesítmény, ha sportként akarsz futni nem csak elkocogatsz, akkor egy 7km-nek mennie kell 1 óra alatt simán.De mivel nem tudjuk hogy nézel ki így lehet hogy a 7.3 viszonylag jó ha nincs rajtad sok izom és eddig se futottál túl sokat.

2019. febr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!