Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremmel kapcsolatos kérdés?

Edzőteremmel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam edzőteremben, mert mindig attól féltem, hogy mindenki engem fog nézni, hogy hú de kövér ez a csaj, meg béna stb. De most elterveztem hogy kellene járni, formálódni és fogyni szeretnék (kb 7-8kilót).

Edzőterembe mindenki magával foglalkozik vagy vannak akik kinézik az újakat, és nem segítőkészek?


2019. febr. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az edzotermen kivul ugy azon belul is sokfèlèk az emberek.

De te csak magaddal foglalkozz.

Egyebkent ha fogyni szeretnel akkor a helyes taplalkozas a döntô.

Ha nem kajaksz szigoru etrend szerint akkor hiaba edzel.

En bar vilag eletemben sportoltam az elmult 10 evet kihagytam es vettem a faradtsagot es elmentem szemelyi edzohoz. Tudott nagyon sok ujat mondani, foleg a taplalkozasban.

Ennek 4 honapja es nagyon latvanyos a valtozas ha erdekel kuldok kepet ;) irj privit

2019. febr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szokták mondani, hogy olyan k*csögség röhögni a dagin teremben, mint betegen a kórházban.


Mondjuk én is tök komplexusos vagyok egy év terembe járás után is, hogy mindig elbújok fenekezni. :D


De amúgy senkit nem érdekel senki, annyira szólnak hozzám hogy "használod azt még" vagy "csatlakozhatok váltásban" és kész. Ott vagy, változtatni akarsz, ez a lényeg, és amúgy ezt is látjuk. Rengeteg most vékony, kigyúrt, dögös ember van a teremben, akik mondjuk 5 év túlsúlyosak voltak.

2019. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a válaszokat!!

Ma voltam, és nagyon kedvesek voltak, senki nem nézett le. :) szuper volt!

2019. márc. 1. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!