Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Decathlon futócipők méretezések?

Decathlon futócipők méretezések?

Figyelt kérdés

Nincs a közelemben Decathlon üzlet és rendelni szeretnék futócipőt. Érdemes eggyel nagyobbat választani vagy maradjak az eredeti méretemnél?

Másik dolog, hogy széles, bütykös a lábfejem sajnos. Elég szélesek a termékeik?



2019. márc. 11. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
A Kalenji futócipők mintha egyel nagyobb méretűek lennének. Utcai cipőnek használok egy futócipőt, egy későbbi próba során bebizonyosodott, hogy egy mérettel kisebb is jó lett volna. Futásra viszont ajánlott az egyel nagyobb méret, így maradj a saját méretednél. A másik kérdésre nem tudok válaszolni, szerencsére nincs ilyen problémám.
2019. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Kalenjit néztem ki egyébként is

megpróbálom azt, remélem nem szorít majd :)

2019. márc. 11. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

nincsenek vélemények annál a cipőnél?

valamelyiknél olvastam hogy nem teljesen jó a méretezés, nekem is széles a lábfejem, biztos 1-el nagyobbat rendelnék

2019. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem Kalenji futócipőim vannak, és mindig ugyanaz a méret volt jó, ami a normál cipőim esetén is. Bár azok is többnyire decathlonosok. Ha van egy túracipőd onnan, akkor rendelj ugyanakkorát.
2019. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!