Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A narancsbőrt csak mozgással/s...

A narancsbőrt csak mozgással/sportolással lehet eltüntetni?

Figyelt kérdés
Válaszokat nagyon szépen köszönöm!

2019. márc. 17. 19:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy az nem múlik el nagykoromra?Mert még kamasz vagyok 16 éves lány!
2019. márc. 17. 19:44
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
16 évesen még sokat fogsz változni. És igen csak azzal.
2019. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Masszázzsal rá lehet segíteni, ha egyébként te magad mindent megteszel érte. Én tudok ilyen masszázst csinálni, de ennek ellenére azt ajánlom, hogy ne törődj az egésszel. Ez csak egy hülye divatdolog, hogy el kell tüntetni, meg rosszul kell érezni magad miatta. A kozmetikai ipar meg röhög a markába.
2019. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tanácstalan Lány válasza:
55%
Mint ahogy az előttem válaszoló mondta masszázzsal is lehet rajta segíteni de a leghatásosabb ha sportolsz és vissza veszel az édességekből és a plusz szénhidrátokból. Nekem is volt egy kicsi annó de mióta rendszeresen mozgok azóta nincs😇 17l
2019. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thoughtful válasza:
50%
Egészségesebb étrendel is mivel a narancsbőr az egészségtelen kajákból származó méreganyagoktól van
2019. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
25%
Nem csak mozgással. Használhatsz különböző kozmetikumokat is, amik direkt erre valók,illetve bőrradírt is. Meg járj el szaunázni, az jót fog tenni :)
2019. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóra:

Mondom: a kozmetikai ipar meg röhög a markába.

Ők találták ki ezt az egészet, hogy a nőknek ilyeneken kell görcsölniük, és el is érték, hogy görcsöljenek rajta.

2019. márc. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 szerintem ezt senki nem találta ki, egész egyszerűen szebb látvány egy feszes, sima bőr, mint a narancsbőrös. Bár valamennyi minden nőnek van sajnos egy bizonyos kor után, valakinek már tizenévesen is, csak a 0%-os testzsírral rendelkező fitnessmodelleknek nincs semennyi, de ők szerintem szörnyen néznek ki full izmosan :D Szóval ha van egy pici, az ne zavarjon, de ettől függetlenül sportolj heti kb 3-szor, igyál sok fizet, kerüld a cukrok ételeket stb.
2019. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*vizet, cukros ételeket
2019. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!