Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet bedurrantani a...

Hogy lehet bedurrantani a kart? Csak a kart lehet? Ha nem akkor még mit és hogyan?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 20:48
 1/2 anonim válasza:
95%
Én úgy durrantom be a karomat, hogy addig súlyzózok egyhuzamban, amíg bírok. Nem csak a kart lehet szerintem, ha sokat erőlteted bármelyik izmodat, akkor bármelyik be tud durranni. Csak nagy és sok erőfeszítés kell.
2008. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Minden izmot be lehet durrantani, csak megfelelő ideg-izom kontaktus kell hozzá. Szencsére a vázizmon lévő izmok nagyrészével megvan ez a kapcsolat.

Innentől kezdve leírok egy általam kedvelt bicepsz bedurrantást:

bemelegítés: karkörzések vállból és könyökből, hogy jól bemelegedjen az ízület. (csuklót is lehet)

gyakorlatok:

Kétkezes bicepszezés állva egyenes rúddal.

Ezt meg lehet pakolni igény szerint, bár én az utolsó, vagyis kb 5., 6. sorozat végére felmegyek olyan súlyig, hogy csak 6 szabályos ismétlés menjen.

NEM SZABAD SOKAT PIHENNI, mivel lassacskán hűl az izom, távozik a vér a rostokból!

Következő gyakorlat:

scott pados kétkezes bicepsz gyakorlat francia rúddal. (lehet egykézes súlyzóval is)

szóval ez szokta nekem a kegyelemdöfést megadni, mivel itt felrakom a 3 sorozatban egy olyan súlyra, hogy 8 ismétlés éppen kimenjen, majd 8 kicsi féligleengedettet hajtok végre ugyanaban a sorozatban. Ha kész(ekkor már eléggé készen van) felemelni az állig, ameddig megy, és tartani, tartani. vagy 5-6 mp. ig, majd lassan, nagyon lassan leeraszteni. :)

Ebből megcsinálsz 3 sorozatot és jó lesz az. Nagyon sok embernek tanítottam ezt és bevált, természetesen miután saját magam kifejlesztettem, és sokat dobott a karomon.

42cm==>46cm. és jóval csúcsosabb lett.


Sok sikert!

2008. nov. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!